Joanna Chmielewska-"Byczki w pomidorach"

Powraca świat Alicji. Znów stado zaprzyjaźnionych osób pęta się po cudownym ogródku i kulinarnie szaleje w kuchni. A gospodyni jak zwykle otwiera drzwi przed każdym, częstuje jajkiem na śniadanie, wypija niezmierzone ilości kawy i zabrania zaglądać do lodówki. Nawet do wiecznie głodnego Marianka demonstruje autentyczna słabość. I oto wizyta nowej pary przynosi obrzydliwość w powietrzu. On - oblizuje łyżki i widelce, rzuca się na szyję nowo poznanych dam, zżera robaczki ze stołu i udaje, że zna się na winach...Ona - kamiennie milczy, ostrożnie chodzi i podobno umiera z miłości do niego. A gdy on nie wraca z pewnej wycieczki, interesuje się tym nawet pan Muldgaard...

Nowy wygląd katalogu on-line

Mając na uwadze większy zwiększenie komfortu podczas korzystania z naszego katalogu on-line postanowiliśmy zmienić jego wygląd.  Począwszy od marca 2014 :

• do poszczególnych pozycji dołączone są okładki
  • zostaje zwiększona  jednorazowa ilość wyświetlanych pozycji
  • zostaje odświeżona  szata graficzna katalogu i panelu użytkownika
  • woluminy segregowane są na wstępie nie alfabetycznie, ale  pod względem wpływu do biblioteki.

Pełne zakończenie prac nad obydwoma katalogami nastąpi w przypadku katalogu w Pasymiu do końca czerwca a w przypadku katalogu w Gromie do końca br.

Już dziś zachęcamy  Państwa do przeglądania zasobów bibliotecznych