Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób w wieku 45+

Hanna Cygler - "Odmiana przez przypadki"

Początek nowego milenium ma oznaczać dla Zosi i Witka Halmanów nowe życie. Marzenia o spokoju i stabilizacji wkrótce okazują się nierealne. Trzeba stawić czoło nowym wyzwaniom, które przynosi codzienne życie, praca i problemy dorastających dzieci. Odzywają się też duchy przeszłości, stanowiące całkiem realne zagrożenie. Gdańsk, Londyn, Warszawa, Sydney... Rozgałęziona rodzina Halmanów przemierza kraje i kontynenty, poszukując swojego miejsca w życiu. Odmiana przez przypadki jest jedenastą książką autorki takich popularnych powieści, jak Tryb warunkowy, Kolor bursztynu oraz Czas zamknięty. Jak zwykle czytelnik może liczyć na szybką akcję, przeplatanie się wątków obyczajowych, politycznych i miłosnych oraz... dużą dawkę optymizmu.