Martyna Wojciechowska -"Zwierzaki świata. Część 2"

Zwierzaki świata to kolejna edycja bestsellerowej serii. Nowi niesamowici bohaterowie i nowe fascynujące przygody. Tym razem będzie o mistrzu przetrwania, który żyje w najbardziej ekstremalnym miejscu na Ziemi. Dowiecie się, który zwierzak jest największym śpiochem i w ogóle nie ma czasu na zabawę, ponieważ musi spać. Dotrzecie w morskie głębiny, by ponurkować z najsympatyczniejszym morskim ssakiem, pojedziecie na wspaniałe safari, by poznać króla lwa wreszcie przemierzycie góry i doliny, by dostać się do kraju, w którym żyją kawie, a kto to jest? Będziecie zaskoczeni, gdy się dowiecie. Ale najpierw musicie przeczytać tę książkę.

System oznakowania biblioteki

Szanowni Czytelnicy !

Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu bierze udział w projekcie "Kierunek:Biblioteka". W ramach projektu otrzymamy około 1800 złotych na wykonanie drogowskazów  i tablicy informacyjnej Biblioteki. Będzie to około  4-5 drogowskazów .Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie trafić do nas, zwłaszcza osobom przyjezdnym.

Jednym z wymogów projektu jest wypełnienie specjalnej ankiety dostępnej pod adresem

Zwracamy się zatem z  serdeczną prośbą do naszych czytelników  o jej wypełnienie. Ankieta ma około 10 pytań.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY