Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - System oznakowania biblioteki

René Goscinny, Jean-Jacques Sempé - "Nieznane przygody Mikołajka"

Wyjątkowy zbiór opowiadań o Mikołajku i jego kolegach przygotowany specjalnie z okazji pięćdziesiątych urodzin słynnego bohatera.
Tom zawiera pierwsze opublikowane opowiadanie, a także zupełnie dotąd nieznane, po raz pierwszy drukowane teksty znalezione w archiwach Goscinny'ego. Wyjątkowe są także ilustracje, subtelne kolorowe akwarele przygotowane przez Sempégo specjalnie na tę okazję.
Przygody Mikołajka, Alcesta i innych jak zawsze rozbawią małych i dużych. Nieznane przygody Mikołajka to zaproszenie do świętowania i prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli małego urwisa.

System oznakowania biblioteki

Szanowni Czytelnicy !

Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu bierze udział w projekcie "Kierunek:Biblioteka". W ramach projektu otrzymamy około 1800 złotych na wykonanie drogowskazów  i tablicy informacyjnej Biblioteki. Będzie to około  4-5 drogowskazów .Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie trafić do nas, zwłaszcza osobom przyjezdnym.

Jednym z wymogów projektu jest wypełnienie specjalnej ankiety dostępnej pod adresem

Zwracamy się zatem z  serdeczną prośbą do naszych czytelników  o jej wypełnienie. Ankieta ma około 10 pytań.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY