Martyna Jacewicz - "Kariera uciekiniera"

W książce zawarte są dwie opowieści: "Kariera uciekiniera" oraz "Słońce nad Melomeą". Powieść "Kariera uciekiniera" to historia młodej, "trzymanej pod kloszem" dziewczyny, która, gdy tylko nadarza się okazja, próbuje zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Niestety, wybiera nieodpowiednią drogę i choć przygoda, którą przeżywa w towarzystwie młodego buntownika wydaje się być spełnieniem młodzieńczych marzeń o wolności, wszystko musi się kiedyś skończyć... Druga powieść, zatytułowana "Słońce nad Melomeą" pokazuje jak wiele dzieje się w sercu i umyśle nastolatki, która pierwszy raz poznaje uczucie miłości. Ciężko jest ją od razu zaakceptować, ale stopniowo zwyczajny kolega może zmienić się w kogoś bliższego. Wystarczy tylko otworzyć się na miłość.

System oznakowania biblioteki

Szanowni Czytelnicy !

Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu bierze udział w projekcie "Kierunek:Biblioteka". W ramach projektu otrzymamy około 1800 złotych na wykonanie drogowskazów  i tablicy informacyjnej Biblioteki. Będzie to około  4-5 drogowskazów .Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie trafić do nas, zwłaszcza osobom przyjezdnym.

Jednym z wymogów projektu jest wypełnienie specjalnej ankiety dostępnej pod adresem

Zwracamy się zatem z  serdeczną prośbą do naszych czytelników  o jej wypełnienie. Ankieta ma około 10 pytań.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY