Małgorzata Kalicińska- "Fikołki na trzepaku. "

Tym razem Autorka bestsellerowej mazurskiej sagi postanowiła, wykorzystując doskonałą pamięć, spisać dla własnych dzieci wspominki z podwórka, wakacji, uroczystości oraz zwykłych zajść rodzinnych. Smak lodów z prawdziwą wanilią, bary mleczne czy fikołki na trzepaku dzisiaj urastają już do nostalgicznych wspomnień. Jest tam też kilka rodzinnych historii, a nade wszystko koloryt bezpiecznych podwórek; wieś, na której autorka spędzała wakacje biorąc udział w sianokosach, żniwach; zakola Biebrzy, grzybne lasy i dziecięca beztroska.

Zakończyliśmy 3 edycję kursu komputerowego

Miło nam donieść, iż 21 października 2014 zakończyliśmy 3 już edycję kursów komputerowych. Tym razem kurs ukończyło 12 osób. Wszyscy uczestnicy  kursu  byli bardzo zadowoleni. Dla nas satysfakcja jest również ogromna  zwłaszcza gdy kurs kończy uczestnik obchodzący w tym roku 85 urodziny. Jest to prawdziwe ziszczenie się hasła przewodniego kursu które brzmi "Internet bez granic". Tym razem bez granic wiekowych.

Komputer i internet w każdym wieku ? Ależ tak !

Następne szkolenia planowane są na połowę stycznia 2015 roku . Zapisy przyjmujemy już dziś.

IMG_1543 IMG_1543 IMG_1543