Walter Isaacson - "Steve Jobs"

Ekskluzywna biografia Steve'A Jobsa pióra autora bestsellerowych biografii Benjamina Franklina i Alberta Einsteina
Opierając się na ponad czterdziestu wywiadach z Jobsem, przeprowadzonych na przestrzeni dwóch lat - a także na wywiadach z ponad setką członków rodziny, przyjaciół, przeciwników, konkurentów i kolegów Jobsa - Walter Isaacson napisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego perfekcjonizm i nadludzka energia zrewo-lucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i DTP.

Sprawdź dostępność pozycji w katalogu on-line11,17,22,27

Zakończyliśmy 3 edycję kursu komputerowego

Miło nam donieść, iż 21 października 2014 zakończyliśmy 3 już edycję kursów komputerowych. Tym razem kurs ukończyło 12 osób. Wszyscy uczestnicy  kursu  byli bardzo zadowoleni. Dla nas satysfakcja jest również ogromna  zwłaszcza gdy kurs kończy uczestnik obchodzący w tym roku 85 urodziny. Jest to prawdziwe ziszczenie się hasła przewodniego kursu które brzmi "Internet bez granic". Tym razem bez granic wiekowych.

Komputer i internet w każdym wieku ? Ależ tak !

Następne szkolenia planowane są na połowę stycznia 2015 roku . Zapisy przyjmujemy już dziś.

IMG_1543 IMG_1543 IMG_1543