Joanna Podsadecka, Jan Kaczkowski - Dasz radę. Ostatnia rozmowa

Był inspiracją dla milionów ludzi - wierzących i niewierzących. Każdy, kto go słuchał, czuł: on mnie rozumie. Ksiądz Jan nie oferował tanich rad ani łatwych pocieszeń. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę, wstaniesz.

Do końca żył na pełnej petardzie. Ostatnie tygodnie spędził, odpowiadając na pytania o sprawy najtrudniejsze i najważniejsze. Wraz z Joanną Podsadecką zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Wasze pytania były bardzo osobiste, odważne, szczere aż do bólu. Ksiądz Jan każdego chciał wysłuchać, zrozumieć, każdemu dać coś z siebie. Odpowiadał w swoim stylu, błyskotliwie i z dozą ironii (nie chciał mówić jedynie o tym, co denerwuje go w księżach: Nie wystarczyłoby miejsca w książce).

Ta książka to pożegnanie, ale nie ostatni rozdział. Następny napiszesz Ty.

Zakończyliśmy 3 edycję kursu komputerowego

Miło nam donieść, iż 21 października 2014 zakończyliśmy 3 już edycję kursów komputerowych. Tym razem kurs ukończyło 12 osób. Wszyscy uczestnicy  kursu  byli bardzo zadowoleni. Dla nas satysfakcja jest również ogromna  zwłaszcza gdy kurs kończy uczestnik obchodzący w tym roku 85 urodziny. Jest to prawdziwe ziszczenie się hasła przewodniego kursu które brzmi "Internet bez granic". Tym razem bez granic wiekowych.

Komputer i internet w każdym wieku ? Ależ tak !

Następne szkolenia planowane są na połowę stycznia 2015 roku . Zapisy przyjmujemy już dziś.

IMG_1543 IMG_1543 IMG_1543