Tatiana Polakowa - "Lady Feniks"

Olga Riazancewa jest świadkiem, jak nastolatek na rolkach wyrywa dziesięciolatkowi telefon komórkowy z ręki i ucieka. Nieoczekiwanie dla samej siebie Olga obiecuje odnaleźć skradzioną komórkę... i oczywiście pakuje się w nie lada kłopoty, które mogą zagrozić jej niedawno odbudowanemu szczęściu z Dziadkiem. Tym bardziej, że na horyzoncie znowu pojawia się Sasza Cichy...

Publikacja przekazana nieodpłatnie przez Czytelnika

Nowe oznakowanie biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu zakończyła realizację projektu identyfikacji wizualnej biblioteki pt. "Kierunek:Biblioteka". Projekt realizowany we współpracy ze stowarzyszeniem na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego ODBLOKUJ

Identyfikacja wizualna jest zgodna z aktualnymi trendami, przyciąga uwagę energetycznymi kolorami, a jednocześnie jest prosta i czytelna. System identyfikacji wizualnej to m.in. logo, czcionki, kierunkowskazy, tablice informacyjne, szablony dokumentów, plakaty, naklejki, gadżety, a nawet szablon strony internetowej.

W naszej bibliotece wykonaliśmy 4 kierunkowskazy ,tablice informacyjną oraz dużą tablicę z logo Biblioteki

Mamy nadzieję,  iż nowy system oznakowania spodoba się naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom

IMG_1543 IMG_1543 IMG_1543