Anna Kossak - "Pasja budzi się z nocą"

Ewa to kobieta mocno stąpająca po ziemi. Myślała, że najbliższą przyszłość ma dokładnie zaplanowaną. W ciągu kilku dni wszystko się zmienia. Dostaje wsparcie od przyjaciółek, które mimo że są różne, potrafią tworzyć wspólny front. Carmen, ideał kobiety - jej uroda powoduje spore zamieszanie. Beata, chłodna racjonalistka, na własnej skórze testuje różne podejście do mężczyzn. Zuza, wyrazista, nieraz wulgarna, bezkompromisowa w pracy, pobłażliwa dla swoich słabości, w końcu chwyta byka za rogi.
Jest jeszcze "coś": intryguje, wciąga, samo wybiera wyznawców. Dopuszcza do swoich łask lub bezwzględnie wypluwa poza nawias społeczności. Tango argentyńskie.
I On. Nikt Go nie zna, a jednak życie wielu osób przewróci do góry nogami. Jego poczynania powodują cierpnięcie skóry...

GO_PRO.Powołanie Klubu Kodera

Uprzejmie  Informujemy,  iż w ramach projektu GO_PRO z  dniem 9 grudnia 2014r.  zostanie powołany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pasymiu  KLUB KODERA.

W związku z powyższym prowadzimy zapisy na zajęcia  z programowania robotów Lego Mindstorms.

Zajęcia prowadzone będą dla  2 grup.  (10 osób w grupie)

- młodzieży gimnazjalnej (kl.1-3)  we wtorki w godzinach 15.00-17.00

- szkoły podstawowej (kl.3-6) w czwartki w godzinach 15.00-17.00

Zajęcia są nieodpłatne. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywały się co tydzień z wyłączeniem dni świątecznych

Pierwsze zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych odbędą się 18 grudnia natomiast dla gimnazjum 23 grudnia

Rodzice lub opiekunowie prawni  chętni posyłać swoje dzieci na zajęcia powinni dostarczyć podpisaną deklarację uczestnictwa  w zajęciach.   Do pobrania tutaj