Joanna Nadin - "As wywiadu i reszta świata"

Bill nie może pogodzić się z rozwodem rodziców. Odejście taty uważa za stan przejściowy. Knuje przeciwko nowemu chłopakowi mamy, który okazuje mu wiele serca. Bill żyje marzeniami: chce zamieszkać z tatą, którego uważa za asa wywiadu, i szpiegować razem z nim. Czas opuścić koszmarny dom i szkołę, w której chłopaki naśmiewają z niego i puszystej kumpeli. Jedna śmiała decyzja i wszystko zmienia się na lepsze!

GO_PRO.Powołanie Klubu Kodera

Uprzejmie  Informujemy,  iż w ramach projektu GO_PRO z  dniem 9 grudnia 2014r.  zostanie powołany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pasymiu  KLUB KODERA.

W związku z powyższym prowadzimy zapisy na zajęcia  z programowania robotów Lego Mindstorms.

Zajęcia prowadzone będą dla  2 grup.  (10 osób w grupie)

- młodzieży gimnazjalnej (kl.1-3)  we wtorki w godzinach 15.00-17.00

- szkoły podstawowej (kl.3-6) w czwartki w godzinach 15.00-17.00

Zajęcia są nieodpłatne. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywały się co tydzień z wyłączeniem dni świątecznych

Pierwsze zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych odbędą się 18 grudnia natomiast dla gimnazjum 23 grudnia

Rodzice lub opiekunowie prawni  chętni posyłać swoje dzieci na zajęcia powinni dostarczyć podpisaną deklarację uczestnictwa  w zajęciach.   Do pobrania tutaj