Tess Gerritsen - "Milcząca dziewczyna"

Turyści podążający trasą Wycieczki z Duchami przez bostońskie Chinatown nie przypuszczają, że w krętych uliczkach oświetlonych czerwonymi lampionami znajdą coś więcej niż opowieści przyprawiające o gęsią skórkę. Dlatego w pierwszej chwili nie wierzą, że dłoń odkryta za śmietnikiem przez jedno z dzieci może być prawdziwa. A jednak jest. Tak jak ciało martwej kobiety, do której ta dłoń należała. Idealnie gładkie brzegi poderżniętego gardła wskazują na nietypowe narzędzie zbrodni. A włosy znalezione na ubraniu – na napastnika, który wcale nie musi być człowiekiem.

Bostońskie Chinatown skrywa wiele tajemnic i nierozwiązanych spraw. Wystarczy tknąć jedną z nich, by na jaw wyszły ukrywane przez lata kłamstwa.

Klub Kodera rozkład zajęć

Szanowi Państwo !

Uprzejmie informujemy,  iż ostatecznie terminy zajęć z programowania klocków Lego Mindstorms  zostały ustalone na

• młodzież gimnazjalna - wtorek
  •  szkoły podstawowe 3-6 klasa - piątek

Zajęcia odbywają się od godziny 15.00 -16.30 ( z opcją wydłużenia w razie konieczności  do 17.00 ).