Melania Kapelusz - "Krasnoludki"

13 krasnoludków? Tylko w książce Melanii Kapelusz "Krasnoludki" ! Chociaż mieszkają pod jednym dachem z małą Adą, jej rodzicami i psem Paskiem, nikt z rodziny nie wie o ich istnieniu, ani o tym, że czasami huśtają się na sznurówce taty, bawią się w chowanego, opowiadają sobie historie o potworach, gwiżdżą, skaczą, wspinają się po meblach i chętnie oglądają telewizję i słuchają bajek na dobranoc. Bo jak wiadomo, bardzo trudno jest zobaczyć krasnoludka. To najzabawniejsza, najpogodniejsza i najbardziej zgrana krasnoludkowa paczka przyjaciół, jaką można spotkać w bajkach (i mieszkaniach).

Klub Kodera rozkład zajęć

Szanowi Państwo !

Uprzejmie informujemy,  iż ostatecznie terminy zajęć z programowania klocków Lego Mindstorms  zostały ustalone na

• młodzież gimnazjalna - wtorek
  •  szkoły podstawowe 3-6 klasa - piątek

Zajęcia odbywają się od godziny 15.00 -16.30 ( z opcją wydłużenia w razie konieczności  do 17.00 ).