Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Pierwsze szkolenie w ramach "Programu Rozwoju Bibliotek"

Jenny Oldfield - "Diamentowy diadem"

Bohaterką serii jest Amber dziewczynka, która wraz z koleżankami uwielbia przymierzać dawne stroje, zgromadzone w starym pudle. Stroje te jednak mają magiczne właściwości ? przenoszą w inny świat. Jakie przygody czekają Amber, dowiecie się z naszych książeczek Wszyscy, którzy mają bogatą wyobraźnię i chcą się poczuć jak bajkowi bohaterowie z przyjemnością zanurzą się w świat z pogranicza baśni i realności.

Pierwsze szkolenie w ramach "Programu Rozwoju Bibliotek"

W dniach 2i 3 grudnia 2009r. odbyło się pierwsze szkolenie w ramach "Programu Rozwoju Bibliotek". W Giławach koło Purdy z zagadnieniami szkoleniowymi dzielnie zmierzyli się bibliotekarze z Nidzicy, Lipowca, Świętajna, Wielbarka oraz Pasymia.
Cały cykl szkoleń składający się z 5 dwudniowych zjazdów ma na celu stworzenie planów rozwoju dla poszczególnych bibliotek. W pierwszym spotkaniu z cyklu tematem przewodnim była autodiagnoza potencjału biblioteki.

Dyskusja w szerszym gronie

Opracowywanie planów bibliotek