Hubert Chmielewski -"Kawa z muchami.pl"

...jest książką o trudnej miłości, która przez kilka miesięcy dojrzewała w Internecie podczas korespondencji mailowej na portalu nasza-klasa.pl. Bohaterami są 34-letnia, będąca w stałym związku, Kasia. Oraz samotny 26-letni Igor. Oboje pracują w dużej korporacji w Warszawie, mimo tego, ich kontakty ograniczają się do spotkań podczas szkoleń czy wyjazdów organizowanych przez firmę. Podczas jednego ze szkoleń zaczyna się historia naszych bohaterów...

Pierwsze szkolenie w ramach "Programu Rozwoju Bibliotek"

W dniach 2i 3 grudnia 2009r. odbyło się pierwsze szkolenie w ramach "Programu Rozwoju Bibliotek". W Giławach koło Purdy z zagadnieniami szkoleniowymi dzielnie zmierzyli się bibliotekarze z Nidzicy, Lipowca, Świętajna, Wielbarka oraz Pasymia.
Cały cykl szkoleń składający się z 5 dwudniowych zjazdów ma na celu stworzenie planów rozwoju dla poszczególnych bibliotek. W pierwszym spotkaniu z cyklu tematem przewodnim była autodiagnoza potencjału biblioteki.

Dyskusja w szerszym gronie

Opracowywanie planów bibliotek