Konrad T. Lewandowski - "Perkalowy dybuk"

Nadkomisarz Jerzy Drwęcki usiłuje pogodzić obowiązki młodego ojca z obowiązkami zawodowymi. Ale na przeszkodzie stają przebudzone wojenne demony. Podwładni odmawiają mu posłuszeństwa, a surowe decyzje personalne tylko pogarszają sytuację. Wreszcie ofiarą makabrycznego morderstwa pada bliski współpracownik. Wykrycie zabójcy policjanta staje się kwestią honoru. Trop prowadzi do Łodzi. Śledztwo komplikują lokalne powiązania polityczno-gangstersko-kabalistyczne. Nadkomisarzowi przychodzą z pomocą poeta Julian Tuwim, rezolutna żydowska nastolatka Bajle oraz absolutnie niezawodna w sytuacjach wymagających kobiecej intuicji babcia Irena...

Prawidłowy nr konta bankowego MBP Pasym

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy , iż w przesłanych do Państwa prośbach o dofinansowanie Klubu Kodera wkradł się błąd w numerze rachunku bankowego (błędne dwie pierwsze cyfry). Prawidłowy nr to:

Bank Spółdzielczy w Szczytnie/Oddział Pasym

NR 84 8838 1060 2009 0600 0299 0001

Serdecznie przepraszamy za błąd  i zachęcamy do dalszego wspierania naszej inicjatywy