Stephen King - "Łowca snów"

Czterej kilkunastoletni chłopcy zrobili kiedyś coś wspaniałego, coś wielkiego i dobrego - coś, co odmieniło ich życie. Połączeni telepatyczną więzią kroczyli przez lata różnymi ścieżkami, które jednak w końcu doprowadziły ich do drewnianego domku w środku lasu. Tam ich drogi musiały się rozejść: niektórych czekała śmierć, niektórych zaś los znacznie gorszy od śmierci: ucieczka w głąb własnego umysłu przed bezwzględnym, drapieżnym, nieznającym litości przeciwnikiem, początkowo całkowicie nieludzkim i tym groźniejszym, im bardziej upodabniał się do człowieka. Uwolnić ich od tego koszmaru mógł tylko ten piąty, ten, który kiedyś pomógł im wznieść się ponad przeciętność, który połączył ich na długie lata, który znacznie więcej dawał, niż brał - prawdziwy łowca snów...

Prawidłowy nr konta bankowego MBP Pasym

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy , iż w przesłanych do Państwa prośbach o dofinansowanie Klubu Kodera wkradł się błąd w numerze rachunku bankowego (błędne dwie pierwsze cyfry). Prawidłowy nr to:

Bank Spółdzielczy w Szczytnie/Oddział Pasym

NR 84 8838 1060 2009 0600 0299 0001

Serdecznie przepraszamy za błąd  i zachęcamy do dalszego wspierania naszej inicjatywy