Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Dzień Dziecka w filii bibliotecznej w Gromie

Dzień Dziecka w filii bibliotecznej w Gromie

W dniu 1 czerwca br. w filii bibliotecznej w Gromie zorganizowano spotkanie dla najmłodszych milusińskich z okazji ich święta.
Współorganizatorem uroczystości z okazji Dnia Dziecka było Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Mieszkańców Mazurskiej Wsi Grom oraz Sołectwo. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcjnych gier i zabaw min: kręcenie hula-hop,jedzenie bez dotykania rękami , przenoszenie jajek itp. Nie zabrakło także krzyżówek, rebusów, gier słownych i konkursów rysunkowych. Dzieci dostały ufundowane przez sponsorów nagrody oraz słodki poczęstunek Wszyscy, zarówno dorośli jaki i najmlodsi bawili się wyśmienicie. Uroczystość zakończono dyskoteką dla dzieci.

Kręcimy hula hop

Pączki były pyszne

banany też

Malujemy