Katarzyna Michalak "Powrót do Poziomki"

Ewa, Witold wychowujący malutką Julijkę, Andrzej i Karolina spodziewający sie bliźniaków, niania Jasia. Oto mieszkańcy Poziomki, czarownego miejsca, gdzie szczęście puka do drzwi. Jednak życie gotuje im niespodziankę. Ewa ma wybrać: mąż czy przyjaciel z pracy, w którymś kiedyś sie podkochiwała, rodzina czy przygoda. Karolina musi pozostać wierna temu, kogo pokochała, choć to niełatwe. Zaś niania Jasia...
Katarzyna Michalak w drugim tomie bestsellerowej serii zabierze nas nie tylko na piękną polską wieś, w miejsca znane i nieznane, ale i w egzotyczną podróż do Indii, zapewniając dużo wzruszeń, zaskakujących zwrotów akcji, silnych emocji, śmiechu i łez.

Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2015

Uprzejmie informujemy, iż Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu zrealizowała zadanie  pod nazwą "Nowe komputery w MBP Pasym - wyższy standard pracy i usług" .
W ramach zadania zakupiono serwer, drukarkę, czytnik kodów kreskowych oraz 6 zestawów komputerowych dla MBP Pasym oraz 2 zestawy komputerowe dla filii w Gromie.
Całkowita wartość zadania wyniosła 35.586,28 zł.
Zadanie dofinansowano w kwocie 30.000 zł ze środków Instytutu Książki w ramach programu "Kraszewski.Komputery dla Bibliotek 2015"