Liz Elwes - "Paryskie księżniczki"

- Wiem, że polubię Marie-Camille. Po prostu to wiem. - Carrie! Przecież nawet jej nie widziałaś! - Wiem. Ale mam niepodważalne podświadome przeczucie, że się polubimy. Carrie, Rani i Chloe nie mogą się doczekać dziewczyn z Francji, które przyjeżdżają na wymianę do ich szkoły. W końcu to paryżanki! One na pewno wiedzą wszystko o najnowszych trendach w modzie. Szybko jednak okazuje się, że Carrie nie może dogadać się z Marie-Camille, która zachowuje się jak nieznośna księżniczka. Po pierwszych nieporozumieniach sytuacja tylko się pogarsza… A kosztowne kremy i ciuchy z metkami znanych projektantów nie są dobrym lekarstwem na brak pewności siebie i stresy nastoletniego życia. Dziewczyny z klasą dobrze o tym wiedzą. Dla nich najważniejsza jest przyjaźń. Zawsze! To już druga książka z fantastycznej serii Dziewczyny z klasą!