Grace Burrowes - "Spełnione życzenie"

"Spełnione życzenie" to piękna opowieść o miłości, namiętności i marzeniach, które stają się rzeczywistością. Lady Sophie Windham potrzebuje spokoju i wytchnienia. Choć zbliża się Boże Narodzenie, woli jeszcze przez kilka dni zostać w książęcej rezydencji rodziców w Londynie. Zamierza tuż przed samymi świętami dołączyć do rodziny przebywającej w wiejskiej posiadłości w hrabstwie Kent. Jednak gwałtowna śnieżyca uniemożliwia jej opuszczenie stolicy. Sophie może liczyć tylko na siebie, a co gorsza nie jest w domu sama... Sytuacja groziłaby całkowitą katastrofą, gdyby nie pewien przystojny nieznajomy. Vim Charpentier jest oczarowany Sophie. Nie wie jednak, że piękna córka księcia ma swoje sekrety i nie wystarczy pocałunek pod jemiołą, aby spełnić jej skryte marzenia...