Dziecięca Biblioteczka- "Co robią rekiny przez cały dzień w morzu?"

Każda książka z tej serii to istna kopalnia wiedzy!

Wszystkie są kolorowe, pełne ciekawostek, pięknych zdjęć i zabawnych obrazków.

Dociekliwy czytelnik znajdzie w nich wyczerpujące odpowiedzi na pytania, które stawiają sobie jego rówieśnicy.

W serii Dziecięca Biblioteczka: Co robią ryby przez cały dzień w wodzie?, Dlaczego? Przyroda, Co robią rekiny przez cały dzień w morzu?, Poznajemy zwierzęta w gospodarstwie, Dlaczego? Zwierzęta, Gdy dorosnę zostanę…, Dlaczego? Człowiek i jego świat, Dlaczego? Ziemia i Kosmos, Wesołe lekcje malucha, Poznajemy zwierzęta lasów i pól, Poznajemy rośliny w gospodarstwie, Poznajemy dzikie zwierzęta.

Karty biblioteczne

Szanowni Czytelnicy  !

Kontynuacją wprowadzenia  nowych czterocyfrowych  numerów czytelnika będzie nowa karta biblioteczna

Dzięki nowej karcie bibliotecznej , możliwe będzie korzystanie z zasobów biblioteki głównej oraz fili z rejestracją tylko w jednej z tych jednostek. Dane pomiędzy jednostkami będą przenoszone .

Numer czytelnika będzie jednakowy w obu jednostkach

Kartę biblioteczną będzie można udostępniać (na własną odpowiedzialność) członkom najbliższej rodziny.

Koszt karty 1,20 zł