Lech Zaciura- "Czyżyk i spółka"

Bohaterami tej niezwykłej książki są ptaki: tytułowy czyżyk, sikorka bogatka, dzięcioł wielki, rybołów, bocian, gawron, sowa i wiele, wiele innych. Autor - wytrwały i uważny obserwator ptasich zwyczajów - przybliża dzieciom polskie gatunki ptaków, opowiadając o nich krótkie, zabawne, sfabularyzowane historyjki. Niezwykłym ozdobnikiem wszystkich opowieści są realistyczne ilustracje autorstwa Andrzeja Kłapyty, na których ptaki wyglądają jak w naturze i przybierają pozy charakterystyczne dla swojego gatunku.

Karty biblioteczne

Szanowni Czytelnicy  !

Kontynuacją wprowadzenia  nowych czterocyfrowych  numerów czytelnika będzie nowa karta biblioteczna

Dzięki nowej karcie bibliotecznej , możliwe będzie korzystanie z zasobów biblioteki głównej oraz fili z rejestracją tylko w jednej z tych jednostek. Dane pomiędzy jednostkami będą przenoszone .

Numer czytelnika będzie jednakowy w obu jednostkach

Kartę biblioteczną będzie można udostępniać (na własną odpowiedzialność) członkom najbliższej rodziny.

Koszt karty 1,20 zł