Julian Lees - "Gra o wszystko"

Portugalska kolonia Makao, 1928 rok. Trzydziestoletnia Nadia Szaszkowa pomaga wujowi prowadzić sklep i nie przejmuje się prośbami matki, by wreszcie znalazła sobie męża. Zresztą żaden z kandydatów nie wzbudza w niej żywszych uczuć. Tę niezależną i bystrą samotniczkę nękają wspomnienia tragedii przeżytej w dzieciństwie w Rosji. Pewnego dnia w Makao pojawia się Iain Sutherland, tajemniczy Szkot, oficjalnie pracownik konsulatu brytyjskiego, z wielu powodów bardzo Nadią zainteresowany.
„Gra o wszystko” to saga rodzinna pełna niespodziewanych zwrotów akcji i dramatycznych wydarzeń. To historia o miłości, poświęceniu, wielkiej odwadze i walce z przeciwnościami losu. A wszystko to w egzotycznej scenerii Dalekiego Wschodu.

Karty biblioteczne

Szanowni Czytelnicy  !

Kontynuacją wprowadzenia  nowych czterocyfrowych  numerów czytelnika będzie nowa karta biblioteczna

Dzięki nowej karcie bibliotecznej , możliwe będzie korzystanie z zasobów biblioteki głównej oraz fili z rejestracją tylko w jednej z tych jednostek. Dane pomiędzy jednostkami będą przenoszone .

Numer czytelnika będzie jednakowy w obu jednostkach

Kartę biblioteczną będzie można udostępniać (na własną odpowiedzialność) członkom najbliższej rodziny.

Koszt karty 1,20 zł