Karina Bonowicz - "Pierwsze koty robaczywki"

Ida kończy studia, po czym... znów trafia do szkoły średniej, tym razem jako belferka.
Tam przyjdzie jej zmagać się nie tylko z nową maturą, Myszorem, Dywanową i resztą niezbyt atrakcyjnego ciała pedagogicznego, ale także z uczniami, w których buzują hormony. Na dodatek zacznie bić rekord w stawianiu się na dywaniku (tureckim!) u dyrektora wuefisty i ratowaniu z opałów współlokatorów: fanatycznej wielbicielki szpinaku Ady i jej pokręconego chłopaka Qrka. Żeby tego było mało, na głowie będzie miała ucznia czującego do niej miętę oraz byłego chłopaka - egocentryczną gwiazdę dwóch reklam i jednego serialu - z którym rozstała się z bardzo ważnych powodów, których zupełnie sobie nie może przypomnieć...