Harry Sidebottom - "Wojownik Rzymu. Wilki Północy"

Rok 263. Północne plemiona przypuszczają coraz śmielsze ataki na granice imperium rzymskiego. Balista na rozkaz cesarza Galiena wyrusza w swoją najbardziej niebezpieczną misję - ma, działając w ukryciu, zwrócić barbarzyńców ze stepu przeciwko sobie nawzajem. Są wśród nich Herulowie - Wilki Północy, najdziwniejsze i najbardziej wojownicze ze wszystkich koczowniczych plemion, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Podczas tej wyprawy ktoś morduje po kolei ludzi z jego otoczenia. Balista znajduje się w obcej krainie, wśród obcych ludów, ale czy to możliwe, aby największe zagrożenie czaiło się w jego własnej świcie? "Epicka opowieść Sidebottoma zaczyna się od mrożącego krew w żyłach morderstwa, a potem jest już tylko lepiej i bardziej emocjonująco".