Kocham ten film.Zwierzogród

"Witajcie w Zwierzogrodzie! Nie znajdziecie drugiego takiego miasta! Nieważne, czy jesteś ogromnym słoniem, czy malutką ryjówką – możesz zostać, kim tylko zechcesz, bo Zwierzogród to miasto miliona szans. Tu spotykają się wszystkie gatunki zwierząt, dążąc do wspólnego celu – spełnienia marzeń! Judy Hopps została właśnie pierwszym królikiem zatrudnionym w policji. Teraz pragnie udowodnić sobie i innym, że nadaje się do tej pracy. Zrobi wszystko, aby rozwikłać wyjątkowo trudną sprawę, nawet jeśli będzie to oznaczać współpracę z pewnym gadatliwym i szczwanym lisem."

Nowe filmy i audiobooki - grudzień 2017

We współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie, w ramach punktu bibliotecznego  zbiorów dźwiękowych i audiowizualnych  biblioteka oferuje następujące tytuły:

AUDIOBOOK

FILMY