Agata Kołakowska - "Przyjaciółki"

Trzy kobiety. Trzy skrajnie różne charaktery. Trzy odmienne życiowe historie. Opowieść o kobiecej przyjaźni wbrew złośliwemu chichotowi losu. Wiktorię (niepracującą mężatkę z dwójką dzieci), Martę (absolwentkę szkoły teatralnej, która wróciła z emigracji, aby zawalczyć o własne marzenia) i Karolinę (pracoholiczkę nastawioną na karierę w bankowości) łączy jedno: dotkliwy brak bliskiej przyjaciółki, z którą można by się śmiać, płakać, czy choćby pójść na zakupy. Ich losy splatają się dzięki Internetowi, a rozwijająca się przyjaźń prowadzi do prawdy, której nie do końca by sobie życzyły.

Nowe filmy i audiobooki - wrzesień 2017

We współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie, w ramach punktu bibliotecznego  zbiorów dźwiękowych i audiowizualnych  biblioteka oferuje następujące tytuły:

AUDIOBOOK

FILMY