Agnieszka Frączek - "Struś na cisie i inne fisie"

Czy ktoś z Was widział zęby zięby? A może tańczył cza-czę z praczem? Albo dziurkaczem robił dziurki w dżemie? Jeżeli chcecie się przekonać, jak to możliwe, uruchomcie wyobraźnię, ?rozgrzejcie? buzię i język i zacznijcie czytać wiersze zamieszczone w kolejnej książce z serii Na końcu języka. Tym razem utwory Agnieszki Frączek pomogą Wam poprawnie i ładnie wypowiadać najtrudniejsze w języku polskim głoski trzech szeregów ? s, z, c, dz (syczące), ś, ź, ć, dź (ciszące) oraz sz, ż, cz, dż (szumiące). Czytajcie je wielokrotnie, koniecznie na głos. Nic tak bowiem nie ułatwia kontaktów z innymi ludźmi jak poprawna mowa i wesoła mina.

Paczka literacka

Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu oraz Filia biblioteczna w Gromie  w ramach akcji  „Paczka literacka”, organizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa lnformacyjnego   otrzymała 2  bezpłatne pakiet zawierający 21 książek oraz dwa audiobooki . Dostaliśmy wspaniałe książki między innymi: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.

Zapraszamy do lektury.