Martyna Wojciechowska -"Zwierzaki świata. Część 2"

Zwierzaki świata to kolejna edycja bestsellerowej serii. Nowi niesamowici bohaterowie i nowe fascynujące przygody. Tym razem będzie o mistrzu przetrwania, który żyje w najbardziej ekstremalnym miejscu na Ziemi. Dowiecie się, który zwierzak jest największym śpiochem i w ogóle nie ma czasu na zabawę, ponieważ musi spać. Dotrzecie w morskie głębiny, by ponurkować z najsympatyczniejszym morskim ssakiem, pojedziecie na wspaniałe safari, by poznać króla lwa wreszcie przemierzycie góry i doliny, by dostać się do kraju, w którym żyją kawie, a kto to jest? Będziecie zaskoczeni, gdy się dowiecie. Ale najpierw musicie przeczytać tę książkę.

Paczka literacka

Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu oraz Filia biblioteczna w Gromie  w ramach akcji  „Paczka literacka”, organizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa lnformacyjnego   otrzymała 2  bezpłatne pakiet zawierający 21 książek oraz dwa audiobooki . Dostaliśmy wspaniałe książki między innymi: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.

Zapraszamy do lektury.