Berrow G.M. - "Twilight Sparkle i zaklęcie kryształowego serca"

Koronacja na księżniczkę wywróciła życie Twilight Sparkle do góry kopytkami. Żeby dowiedzieć się, co to znaczy być księżniczką, Twilight udaje się do zamku Księżniczki Cadance w Kryształowym Królestwie. Przyjaciółka opowiada jej, w jaki sposób sama została księżniczką – magiczne zaklęcie nauczyło ją, jak słuchać własnego serca. Zainspirowana przez księżniczkę Cadance, Twilight Sparkle postanawia stworzyć własne Zaklęcie Kryształowego Serca.

Przeczytaj fascynującą opowieść o tym, jak Twilight próbuje odnaleźć własną drogę i jak po wielu perypetiach w końcu udaje jej się odkryć to, co naprawdę jest dla niej ważne. Na końcu książki znajdziesz superdodatek – niezwykłe zadania przygotowane dla ciebie przez Twilight Sparkle!