Sheridan Winn - "Magiczne wtajemniczenia"

Po strychu hulał wiatr. Hulał między wieżami i po ogrodzie. Z dachu, jedna za drugą, spadały dachówki i roztrzaskiwały się o ziemię. Cały dom drżał i jęczał. Ariel, Ash i Marina rozpłakały się z przerażenia. – Trzymajcie się za ręce! Trzymajcie się mocno! – zawołała Flame. Domostwo Sprite’ów jest w niebezpieczeństwie. Dach wymaga generalnego remontu. A zła czarownica Glenda Glass zrobi wszystko, żeby wejść w posiadanie tego domu. Wykorzystuje swoją wnuczkę Verenę, aby przerwać Krąg Mocy sióstr Sprite. Tymczasem Ash, Marina, Flame i Ariel przygotowują się do najważniejszego koncertu w swoim życiu. Czy siostry będą umiały przezwyciężyć niesnaski i przywołać magiczne moce? Czy uda im się uratować Domostwo Sprite’ów?

Witamy na nowej stronie internetowej MBP

Witamy na nowej stronie internetowej MBP |Szanowni Państwo
Witam serdecznie na nowej stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pasymiu. Po wielu nieudanych próbach udało mi się znależść chwilkę wolnego czasu aby zaprojektować i wykonać stronę internetową naszej Biblioteki
We współczesnych bibliotekach dzieje się dziś dużo.
Latami zapomniane przez "władze" (nie przez czytelników) stają; się dziś ważnymi ośrodkami życia społeczno-kulturalnego konkurując z innymi instytucjami.
Mam nadzieję, że nowa strona Biblioteki pokaże obraz nie tylko naszej biblioteki, ale wi'eakszości małych Bibliotek w Polsce, które cały czas się zmieniają , dostosowując się do dzisiejszego, coraz bardziej wymagającego odbiorcy.

Dominik Szkoda

Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pasymiu