Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Książka na telefon

Dagmara Domińczyk - "Kołysanka polskich dziewcząt"

Mieszkająca na stale w USA Anna, nieśmiała Kamila i piękna, acz arogancka Justyna poznały się w podczas wakacji w Kielcach. Dziewczęta przez wiele lat spędzały tam każde kolejne lato, dopóki los nie rozdzielił ich na dobre.

Anna została aktorką i zamieszkała w Nowym Jorku razem z Benem, swoim chłopakiem hipsterem.

Kamila uciekła do Michigan po tym, jak dowiedziała się, że mąż ją zdradza.

Justyna pozostała zaś w Kielcach. Wciąż pali jak smok, klnie jak szewc i właśnie owdowiała – jej mąż został zamordowany. To tragiczne wydarzenie sprawia, że dziewczęta, teraz już młode kobiety, znowu się spotykają. Okazuje się, że ich przyjaźń trwa i nadal można na niej polegać…

Książka na telefon

Uprzejmie informujemy, iż w porozumieniu z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Publicznym Gimnazjum w Pasymiu przymierzamy się do wprowadzenia nowej usługi bibliotecznej pt „Książka na telefon” . Usługa te polegać będzie na nieodpłatnym dostarczaniu książek osobom niepełnosprawnym oraz w podeszłym wieku mającym problemy z poruszaniem się.
Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy dostarczymy Państwu ulubione książki, zapiszemy do biblioteki, pomożemy wybrać ciekawe pozycje. Docelowo usługą chcielibyśmy objąć całą gminę Pasym. Osoby chętne do skorzystania z nowej usługi prosimy o kontakt z biblioteką pod nr tel. (89)621-21-17 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.