^Powrót na górę

Witamy

Biblioteka

Oferta

Programy

Projekty

Książki nowe

Cleeves Ann-''Szklany pokój''

Czy morderca bawi się słynną detektyw Verą Stanhope? Wybitny literacki kryminał z serii VERA zekranizowanej jako znakomity serial telewizyjny, bijący rekordy popularności w 25 krajach. W Polsce w Ale Kino+ Inspektor Vera Stanhope niełatwo zawiera przyjaźnie, ale nowi sąsiedzi dostarczają jej ciekawych rozmów i… mocnych trunków domowej roboty. Nagle sąsiadka znika. Vera postanawia ją odszukać – na własną rękę… Szybko trafi a na zaginioną w Domu Pisarza, nadmorskim ośrodku, gdzie ambitni literaci szlifują swój talent. Tymczasem w oranżerii Domu zostają znalezione zwłoki znanego krytyka literackiego, a znajoma Very przyłapana z nożem w ręce. Vera rozpoczyna śledztwo, choć wie, że powinna przekazać je komuś innemu. Jest zbyt blisko związana z główną podejrzaną. Mimo to prowadzi dochodzenie… Wydaje się, że za zabójstwem nie kryje się żaden motyw. Ale po kolejnym morderstwie Vera zaczyna podejrzewać, że ktoś się z nią bawi. Gdzieś czai się morderca, który zbrodnie ze stron powieści przenosi w rzeczywistość… 

Sprawdź dostępność pozycji w katalogu on-line

Książka na telefon

Uprzejmie informujemy, iż w porozumieniu z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Publicznym Gimnazjum w Pasymiu przymierzamy się do wprowadzenia nowej usługi bibliotecznej pt „Książka na telefon” . Usługa te polegać będzie na nieodpłatnym dostarczaniu książek osobom niepełnosprawnym oraz w podeszłym wieku mającym problemy z poruszaniem się.
Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy dostarczymy Państwu ulubione książki, zapiszemy do biblioteki, pomożemy wybrać ciekawe pozycje. Docelowo usługą chcielibyśmy objąć całą gminę Pasym. Osoby chętne do skorzystania z nowej usługi prosimy o kontakt z biblioteką pod nr tel. (89)621-21-17 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Region

Kraj

Historia Pasymia

Zabytki

Instytucje i organizacje

Copyright © 2015. Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu  Rights Reserved.