Katarzyna Enerlich - "Prowincja pełna snów"

"Prowincja pełna snów" opowiada o snach, z których nie chcemy się budzić, o czarach codzienności i uświadamianiu sobie, że szczęście to stan duszy.

Bohaterka książki zajmuje się dorastającą córeczką, pisze książki, dużo podróżuje, prowadzi pensjonat dla praktykujących jogę, medytuje, zbiera zioła, zajmuje się ogrodem i tak jest tym wszystkim zajęta, że nie zauważa własnej samotności. Kiedy w jej życiu pojawia się COŚ, o czym już niemal zapomniała, czuje się jak we śnie.

To nie tylko opowieść o prostym życiu na prowincji, o sile kobiet i sztuce uważności w codzienności. To również, jak zwykle w książkach Katarzyny Enerlich, spotkanie z ciekawymi acz prostymi smakami, które każdy może odkryć w swojej kuchni.

Internetowe konto czytelnika

Zachęcamy Państwa do korzystania z internetowego konta czytelnika
Dzięki niemu :
- sprawdzicie państwo termin oddania swoich książek
- zarezerwujecie wybrane pozycje
- sprawdzicie historię swoich wypożyczeń

Szczegółowe informacje w Bibliotece. Serdecznie zapraszamy