Aktualności
Warning: Use of undefined constant VERSION - assumed 'VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /autoinstalator/wordpressplugins/bala/news/inc/functions.inc.php on line 51

Warning: Use of undefined constant VERSION_ID - assumed 'VERSION_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /autoinstalator/wordpressplugins/bala/news/inc/functions.inc.php on line 52


kwiecień 2011r. - Jedziemy do Gromu i Tylkowa

W czwartek 28 kwietnia jedziemy do SP w Gromie, i SP w Tylkowie. Będziemy tam zapoznawac dzieci z poetą takim jak Tadeusz Bala. Naszym celem jest to, aby nasz znajomy poeta został zapamiętany i zawsze miło wspominiany. Całą relację i film z lekcji zamieścimy niebawem! Trzmajcie się! :)


kwiecień 2011r. - Zrobiliśmy puzzle i grę planszowąW czasie ferii wielkanocych ciężko, a zarazem przyjemnie pracowaliśmy nad puzzlami i grą edukacyjną dla okolicznych szkół. Każdy z nas włożył dużo pracy w to, aby nasze małe dzieło pomogło uczniom zapoznac się z osobą Tadeusza Bali. Mamy nadzieję, że przydadzą się nam ona podczas prowadzenia lekcji. Liczyma na to, że gra spodoba się dzieciom. Pozdrawiamy! Czytajcie nas :)


kwiecień 2011r. - Puzzle

Hej! W poniedziałek będziemy robic bardzo fajne puzzle edukacyjne i grę planszową! Mamy nadzieję, że spodoba się to dzieciom ze szkół podstawowych, do których chcemy się udac, w celu zapoznania ich z osobą i twórczością pana Tadeusza Bali. Relację z "produkcji" gry i puzzli zamieścimy niebawem wraz ze zdjęciami :) Czytajcie nas!


kwiecień 2011r. - Gazetka szkolnaPostanowilśmy przekazać naszym koleżankom i kolegom w gimnazjum informację na temat poety Tadeusza Bali.
Wykonaliśmy gazetkę na temat życia i twórczości pana Bali w bibliotece gimnazjum, ponieważ tam przychodzi najwięcej uczniów. Plakat o tej samej tematyce wisi również na szkolnym korytarzu. Mamy nadzieję, że nasze informacje dotrą do wielu uczniów. Zapraszamy też gimnazjalistów do śledzenia naszej strony internetowej.

<< późniejsze wydarzenia 1 2 3 4 wcześniejsze wydarzenia >>

Content Management Powered by CuteNews

 

 

projekt i wykonanie strony: Dominik Szkoda - Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu ©2010-2011