Aktualności
Warning: Use of undefined constant VERSION - assumed 'VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /autoinstalator/wordpressplugins/bala/news/inc/functions.inc.php on line 51

Warning: Use of undefined constant VERSION_ID - assumed 'VERSION_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /autoinstalator/wordpressplugins/bala/news/inc/functions.inc.php on line 52


kwiecień 2011r. - Rozdajemy wiersze uczniom Gimnazjum

7 i 8 kwietnia rozdawaliśmy uczniom w Gimnazjum wiersze pana Tadeusza Bali. Prosiliśmy ich o napisnie opinii na temat jego utworów. Niektórzy pisali chętnie, inni mniej, niemniej kilka ciekawych opinii wybraliśmy i zamieszczamy na naszej stronie. Przeczytajcie co sądzą nasi koledzy o twóczości pasymskiego poety.


marzec 2011r - Z wizytą w Miejskim Ośrodku Kultury w Pasymiu

Opis wizyty wkrótce

luty 2011r. - Układanie pytań do wywiadu

Przed wywiadem z córką pana Tadeusza Bali, panią Krystyną Tomerą, musieliśmy ułożyć pytania jakie chcielibyśmy jej zadać. Zadanie wydawało nam się bardzo proste, ale jednak w rzeczywistości mieliśmy z tym nieco problemów. Na początku ułożyliśmy kilka pytań typu "Jaki był pani ojciec?", ale potem nic nam nie przychodziło do głowy. Odczekaliśmy parę chwil i pytania zaczęły sypać się lawinami. Każdy z nas miał jakiś pomysł. Pytania zapisane na kartce bardzo nam pomogły. O niczym nie zapomnieliśmy podczas wywiadu z panią Krystyną.


luty 2011r. - Jedziemy do Olsztyna do Pani Krystyny Tomery25 lutego 2011r. nasza grupa wybrała sie w pełnym składzie w towarzystwie opiekuna i pana Dominika Szkody do Olsztyna. Celem naszego wyjazdu było spotkanie się z córką poety Tadeusza Bali. Uzyskaliśmy od pani Krystyny wiele ciekawych informacji na temat życia jej ojca. Dostaliśmy też zdjecia, rękopisy wierszy i wiele innych pamiątek po zmarłym poecie. Wszystko to możecie obejrzeć na naszej stronie.

<< późniejsze wydarzenia 1 2 3 4 wcześniejsze wydarzenia >>

Content Management Powered by CuteNews

 

 

projekt i wykonanie strony: Dominik Szkoda - Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu ©2010-2011