Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Anna M. Zawadzka- "Miłość, zazdrość i arszenik"

Anna M. Zawadzka- "Miłość, zazdrość i arszenik"

Kawy! Wódki! Waleriany! Lutki nie można nie lubić. Lutkę się uwielbia. Lutka zasługuje na szacunek i uznanie. Ludmiła Groszek jest początkującą panią doktor, samotnie wychowującą córeczkę, Misię. Choć jest kobietą niezwykle zdolną i zorganizowaną, musi dorabiać wieczorami, przekładając z angielskiego artykuły medyczne. Pewnego dnia jej uporządkowany świat burzy seria dziwnych, przerażających i niezrozumiałych zdarzeń. Ze szpitala znikają zwłoki pacjenta, ktoś usiłuje zabić jej sąsiada i porwać Misię, a samą Lutkę najwyraźniej próbuje się zastraszyć lub zabić – niekoniecznie w tej kolejności. Co więcej, do jej drzwi ponownie puka Wojtek – z jak najpoważniejszymi zamiarami – ze Szwecji wraca Julo, nawet niepodejrzewający, że został ojcem, a niejaki Mariusz… Barwne postaci, niespodziewane zwroty akcji i ogromna dawka humoru! Od tej książki nie sposób się oderwać!