Manda Scott - "Kryształowa czaszka"

Dawne księgi Majów z niezwykłą precyzją przepowiadają moment nadejścia końca świata - 21 grudnia 2012 roku. Apokalipsa właśnie się zaczyna - pozostało zaledwie kilka dni... Jedyną nadzieją na uniknięcie zagłady jest nieskazitelnie piękna bryła szafiru, licząca kilka tysięcy lat, której nadano kształt ludzkiej czaszki. Należy ją tylko umieścić we wskazanym miejscu. Jakim? Czaszka zostaje odnaleziona przez Stellę Cody. Niezwykły przedmiot ma dramatyczną historię - w ślad za nim idą mroczne sekrety, intrygi i niewyjaśnione zbrodnie. Stella i jej ukochany starają się rozszyfrować pismo Majów, ustalić miejsce złożenia czaszki - nim wybije ostatnia godzina. Niestety ktoś usiłuje im w tym przeszkodzić...

Sprawdź dostępność pozycji w katalogu on-line5,27