David Baldacci - "Miasteczko Divine"

John Carr, znany pod pseudonimem Oliver Stone jest najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Ameryce. Zastrzelił ludzi, którzy zniszczyli jego życie. Ścigają go za to służby bezpieczeństwa. Tymczasem mistrz szpiegów - Macklin Hayes rozgrywa osobistą grę w kotka i myszkę. On, bardziej niż ktokolwiek inny, chce raz na zawsze pozbyć się Johna Carra. Członkowie Klubu Wielbłądów ryzykują wszystkim, aby ocalić swego przyjaciela i nieoficjalnego lidera grupy. Stone, uciekając przed demonami przeszłości i starając się wymknąć obławie trafia do górniczego miasteczka Divine w Wirginii. Niestety, okazuje się, że nowy świat, do którego przybył, jest tak samo krwawy i pełen przemocy, jak ten, który zostawił za sobą.