Adriana Trigiani - "Bravo,Valentine"

Valentine przejmuje wraz z bratem rodzinną firmę obuwniczą. Podczas gdy Alfred troszczy się o rachunki, Valentine musi zadbać o reputację i standardy w maleńkiej firmie. Uczucie do włoskiego kochanka, Gianluki, przeradza się powoli w poważne zobowiązanie, jednak z powodu dzielącej ich odległości związek wydaje się skazany na niepowodzenie. Valentine coraz bardziej angażuje się w sprawy związane z prowadzeniem firmy, zachęcona przez dawnego przyjaciela postanawia także wykorzystać swój potencjał jako projektantka. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać...
Niezwykła, jedyna w życiu okazja prowadzi Valentine z Greenwich Village na zalane słońcem ulice Buenos Aires, gdzie odkrywa rodzinny skandal. Wydobyty na światło dzienne, wstrząsa Roncallimi. Czy łączące ich więzi uda się odbudować?