Nora Roberts - "Prawdy i zdrady"

Kelsey Byden jest pewna, że jej matka nie żyje. Pewnego dnia odkrywa jednak prawdę: Naomi Chadwick ma się świetnie, choć spędziła kilka lat w więzieniu, odsiadując wyrok za zamordowanie kochanka. Teraz, na należącym do matki ranczu, Kelsey próbuje zrozumieć, co nią kierowało. Stopniowo matka i córka poznają się coraz lepiej, choć Kelsey niejednokrotnie przekonała się już, że więzy miłości mogą być nietrwałe i trudno jej obdarzyć kogoś zaufaniem. W nowym otoczeniu pojawia się też mężczyzna ? przystojny i tajemniczy hazardzista, który wzbudza w dziewczynie płomienne uczucia. Czy jednak na pewno można mu wierzyć? Kelsey będzie musiała zdecydować raz na zawsze, kto jest godny jej uczuć, a kto zamierza ją zdradzić?