Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Mariusz Niemczyck- "Dziewczynka która nie wiedziała kim jest"

Mariusz Niemczyck- "Dziewczynka która nie wiedziała kim jest"

Kiedy Wiktoria staje przed drzwiami biura detektywistycznego, nie pamięta, kim jest. Detektyw decyduje się rozwikłać tę zagadkę i jedynie tylko to jest dziwne, że okazuje się... psem. Ares i jego mała asystentka nie przypuszczają, że z polecenia szalonego naukowca ich tropem podąża kilku gangsterów oraz tajemniczy komisarz Niedźwiadek. Wiktorii grozi śmiertelne niebezpieczeństwo... Czy dziewczynka dotrze do prawdy, zanim żądny sławy profesor Mszycoń zrealizuje swój nielegalny eksperyment...? Miłośnicy prozy Mariusza Niemyckiego, autora serii "Detektyw Zuzia na tropie", nie zawiodą się i tym razem. Misternie skonstruowana powieść detektywistyczna z hip-hopową nutą w tle, w której oprócz tajemnicy i intrygi nie zabrakło również szczypty humoru, zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta młodych czytelników.