Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Anna-Louis Weatherley - "Odlotowe wakacje"

Anna-Louis Weatherley - "Odlotowe wakacje"

Czy szczerość zawsze się opłaca? Szesnastoletnia Izzy pragnie być jak jej starsza siostra Ellie. Ellie ma wszystko, o czym Izzy marzy: zapatrzonego w nią chłopca, pasemka we włosach, urzekający sposób bycia, oryginalnych przyjaciół - do tego rodzice traktują ją jak dorosłą.
Tymczasem na urodziny Izzy dostaje najlepszy prezent w swoim życiu: wyjeżdża na wakacje na Ibizę razem ze swoją olśniewającą starszą siostrą i jej przyjaciółkami. Po raz pierwszy Izzy ma okazję powłóczyć się ze starszym towarzystwem, robić rzeczy, o których zawsze marzyła...
Izzy wpada w oko przystojnemu didżejowi, Reksowi, który robi na niej takie wrażenie, że postanawia udawać starszą, niż jest w rzeczywistości. Uczucie do dojrzałego mężczyzny może być `cool`, ale bywa też zwodnicze.
Co musi się wydarzyć, żeby Izzy odkryła prawdę?